polsystem
 
 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom związanym z wydaniem nauczycielom legitymacji przygotowaliśmy zupełnie nową ofertę w możliwością wyboru jednej z dwóch opcji, dzięki którym to właśnie Wy drodzy klienci decydujecie o cenie, warunkach realizacji i wysyłki zamówienia. „Opcji Standard” gwarantuje terminowe wykonanie legitymacji oraz niską cenę. Dla bardziej wymagających klientów, ceniących sobie kompleksową obsługę oraz szybkość realizacji zamówień uruchamiamy „Opcje Ekspres”.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty zawartymi w poniższych tabelach.

Ceny na wykonanie Służbowej Legitymacji Nauczyciela* :
 
Ilość OPCJA STANDARD
(ceny netto za sztukę)
OPCJA EKSPRES
(ceny netto za sztukę)
1-9 10 zł

15 zł

10-50 8 zł
51-100 7 zł
pow. 100 6 zł
 
* w skład oferty wchodzą: udostępnienie narzędzia do zbierania i przygotowywania danych, skanowanie zdjęć oraz podpisów, personalizacja oraz wydruk legitymacji.
  OPCJA STANDARD OPCJA EKSPRES
Czas realizacji zamówienia 7 dni 24h.
Koszt przesyłki Koszty ponosi zamawiający wg. cennika poczty polskiej GRATIS**
Koszt przesyłki kurierem 23,77 zł (cena netto)
Warunki płatności 14 dni od daty wystawienia faktury

** powyżej 10 szt.
Data ważności oferty: nie jest w żaden sposób ograniczona w czasie!

Pragniemy poinformować, że w planach firmy na następne lata produkcja identyfikatorów wykonywanych w postaci kart plastikowych, w tym m.in. legitymacji, ma swoje stałe miejsce.

Gwarancja: jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych produktów i usług, dlatego też na każdą wykonaną przez Polsystem Legitymację Służbową Nauczyciela udzielamy 100% gwarancji do daty jej ważności.

Z gwarancji wyłączone są jedynie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne legitymacji.

Inne: w wypadku zgubienia lub utraty przez posiadacza legitymacji, na wykonanie drugiego, identycznego egzemplarza, udzielamy 10% bonifikaty.
 
 
 
© 2010 POLSYSTEM - All Rights Reserved.