Aktualności

Archiwum

Wrocław, 13 listopada 2020

Czytnik WiFi produkcji Polsystem

Informujemy, że pomimo przeszkód z jakimi mieliśmy do czynienia od wiosny 2020, nasz zespół inżynierów doprowadził do finalizacji projektu czytnika/terminala RCP działającego za pośrednictwem sieci WiFi. Urządzenie pozytywnie przeszło dotychczasowe testy przeprowadzone przez Polsystem oraz naszych Partnerów.

W bieżącym miesiącu uruchomiliśmy produkcję seryjną terminala AIR-M. Rozwiązanie to będzie dedykowane dla małych i średnich systemów RCP. W chwili obecnej będzie obsługiwało jedynie sieci WiFi (wersja GPRS jest w opracowaniu) oraz będzie wyposażone w czytnik kart Mifare/NFC.

Urządzenie będzie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, a w przyszłości będzie mogło wymieniać dane z innymi niż Polsystem systemami z użyciem WebAPI. Potencjalnych partnerów zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Poniżej prezentujemy przykładowe fotografie urządzenia.Wrocław, 26 października 2020

Drugi artykuł Polsystem w FORBES - LOKATA W CZAS

Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do prezentacji naszych nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorstw w prasie.

Pełna treść artykułu.

Artykuł także moga Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 9 października 2020

Aplikacja Zlecenia Mobilne!

Wprowadziliśmy do oferty drugą, ulepszoną wersję aplikacji Zlecenia Mobilne. Aplikacja jest dedykowana zbieraniu danych na potrzeby systemu Zlecenia i może działać zarówno na telefonie jak i tablecie z systemem Android.

W ofercie posiadamy dedykowany tablet - Terminal WA728, natomiast aplikacja może działać na dowolnym urządzeniu z systemem android.

Więcej o Zleceniach Mobilnych można przeczytać tutaj.Wrocław, 21 września 2020

Artykuł Polsystem w Forbes - Smart Kadry"!

Z radością informujemy o artykule Polsystem w miesięczniku Forbes - "SMART KADRY", który pojawił się we wrześniowym wydaniu. Artykuł poruszał kwestie cyfryzacji przedsiębiorstw na przykładzie Działu Personalnego. Pisaliśmy o optymalizacji procesów przepływu danych pomiędzy pracownikami ich kierownikami oraz działem kadrowym.

Pełna treść artykułu.

Artykuł także moga Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 28 sierpnia 2020

Wirtualna karta - aplikacja na telefony!

Z radością informujemy o zakończeniu pierwszego etapu tworzenia aplikacji Virtual Card, dzięki czemu wprowadzamy V-Card do oficjalnej oferty naszych produktów.

Nasze rozwiązanie Virtual Card docelowo będzie posiadało kilka możliwości jak np. możliwość rejestracji na czytnikach systemu RCP ( rejestracji i rozliczania czasu pracy) przy pomocy kodu QR, podwójne uwierzytelnianie w systemach SKD (Kontroli Dostępu) czy dokonywanie rejestracji (odbić) na czytnikach Bluetooth czy NFC./p>

Pierwszą dostępną funkcjonalnością jaką wprowadziliśmy jest rejestracja na terminalach RCP - ATR używanych w systemie RCP. Wirtualna karta zastępuje fizyczny nośnik tzn. kartę zbliżeniową, magnetyczną, brelok, drukowane kody QR służące do rejestracji w systemach RCP, KD itp. - do tego mamy ją prawie zawsze przy sobie, na naszym telefonie.

Pracownik dokonuje rejestracji na terminalu RCP wyposażonym w kamerę przy pomocy ekranu własnego smartfonu, na którym program wyświetla dynamicznie generowany, szyfrowany i ważny kilka sekund, kod QR jego wirtualnej karty.

Poza dokonaniem samej rejestracji czasu pracy na terminalu, pracownik w ten sam sposób może zalogować się do miniWebInfo dostępnego na terminalu ATR, gdzie może sprawdzić np. stan dostępnego urlopu, złożyć wniosek o urlop czy sprawdzić ile ma przepracowanych nadgodzin do odbioru.

Jest to rozwiązanie dużo bardziej bezpieczne niż zwykły, nie dynamiczny kod QR, który pracownicy mogliby sobie przekazywać na kartce lub MMSem.Wrocław, 20 lipca 2020

Artykuł Polsystem w tygodniku Newsweek - NOWOCZESNE SYSTEMY RCP"!

Rozwiązania Polsystem zapobiegające rozprzestrzenianiu się Koronawirusa 2019-nCoV

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy z redakcją tygodnika Newsweek w sekcji tematycznej dotyczącej "Innowacji w przedsiębiorstwie". Artykuł Polsystem - "Nowoczesne Systemy RCP", który pojawił się na łamach wydania Newsweek 29/2020 - został poświęcony, krótkiemu rysowi historycznemu, ewolucji systemów Rejestracji Czasu Pracy. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 10 lipca 2020

Raport "ekspozycji na zagrożenie"!

Rozwiązania Polsystem zapobiegające rozprzestrzenianiu się Koronawirusa 2019-nCoV

Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią, polsystemowy Pakiet anty COVID-19 został rozszerzony o kolejną, istotną funkcjonalność - Raport "Ekspozycji na zagrożenie". W dużym skrócie jest to narzędzie, które w krótkim czasie pokaże nam, kto z kim, ile czasu i gdzie przebywał - może się to okazać bardzo przydatnym narzędziem, aby ocenić grupy ryzyka zakażenia Koronawirusem 2019-nCoV.

Raport ten został wprowadzony do najnowszej wersji oprogramowania naszego autorstwa - Kontrola Dostępu 5.0 w wersji Enterprise.Wrocław, 1 lipca 2020

Pakiet ANTY COVID-19 Polsystem!

Rozwiązania Polsystem służące zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2

Nie mamy wątpliwości, że bezpieczeństwo naszych Klientów przekłada się na bezpieczeństwo nas wszystkich, ale także jest bardzo ważne z gospodarczego punktu widzenia. Każde zakażenie chorobą COIVID-19 w firmie, może spowodować jej paraliż na kilka tygodniu lub wręcz doprowadzić do jej bankructwa, co z kolei w ujęciu globalnym, może wpływać na osłabienie gospodarki.

Dlatego od czasu, kiedy pojawiło się nowe zagrożenia epidemiologiczne, staramy się podkreślać funkcjonalności naszego systemu, które mogą pomóc w walce z tym niewidocznym "wrogiem".

Na naszej witrynie stworzyliśmy dedykowany artykuł, gdzie zbieramy w jednym miejscu funkcjonalności naszego systemu RCP/KD, które pomogą Państwu w tym starciu. Mowa tutaj o artykule Pakiet anty COVID-19.

W przyszłości, kiedy będziemy wprowadzać kolejne usprawnienia czy funkcjonalności systemu, będziemy wspomniany artykuł na bieżąco uaktualniać.Wrocław, 8 czerwca 2020

Termokontrola - nowość w ofercie!

Rozwiązania do automatycznego pomiaru temperatury ciała Pracowników oraz Gości.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów w dobie COVID-19, wprowadziliśmy do oferty kolejne rozwiązanie służące podnoszeniu bezpieczeństwa poprzez bezdotykową kontrolę temperatury pracowników i gości.

Funkcjonalność działa w oparciu o wizyjną termokontrolę (kontrolę temperatury osób przechodzących). Rozwiązanie to może zostać zintegrowane z naszym systemem RCP oraz KD. Jeżeli kontrolę temperatury połączymy z systemem KD, każdy pracownik będzie poddawany podwójnej weryfikacji (przedział temperatury i uprawnienia). Jeśli obie weryfikacje będą pomyślne, dopiero wówczas system otworzy przejście lub bramkę.

Terminal umożliwia wykrycie podwyższonej temperatury (podejrzenie zachorowania) osób, dzięki czemu poziom bezpieczeństwa osób przebywających na terenie obiektu jest znacznie wyższy. Nie pozwalając wejść na teren Firmy osobą potencjalnie zakażonym, unikamy konieczności kwarantanny.

Pomiar temperatury wyświetlany jest na ekranie oraz dodatkowo terminal informuje nas o wyniku komunikatem głosowym. Urządzenie możemy zintegrować z systemem kontroli dostępu - w przypadku podwyższonej temperatury pracownik nie zostanie wpuszczony do zakładu pracy.

Automatyczny pomiar temperatury ciała z systemem detekcji twarzy:

 • Skuteczne zabezpieczenie dla firm w czasach pandemii - unikamy konieczności kwarantanny
 • Pomiar temperatury wyświetlany jest na ekranie, oraz potwierdzony komunikatem głosowym informującym nas o prawidłowej lub podwyższonej temperaturze
 • Weryfikacja założenia maseczki przez osobę na której dokonywany jest pomiar
 • Automatyczny pomiar bez konieczności dotykania urządzenia i angażowania pracowników
 • Możliwa integracja z systemem Kontroli Dostępu - w przypadku podwyższonej temperatury pracownik nie zostanie wpuszczony do zakładu pracy
 • Krótki czas pomiaru temperatury (średnio poniżej 2 sekund)
 • Optymalna odległość pomiaru to 0,5m do 1 m

Więcej informacji na temat Terminala do pomiaru temperatury można przeczytać tutaj.Wrocław, 11 Maj 2020

Terminal RCP WA728

Reagując na potrzeby rynku, wprowadziliśmy do oferty Terminal RCP WA728 - czytnik RCP pracujący w oparciu o system Android oraz naszą aplikację do rejestracji czasu pracy Android Terminal RCP - ATR.

Podstawowe cechy tego rozwiązania stanowiące o jego wyjątkowości to:

 • Tryb pracy stacjonarny oraz przenośny (wbudowana bateria)
 • 8 typów wykonywanych rejestracji (np. "początek pracy", "koniec pracy", "wejście służbowe", "wyjście służbowe", "wyjście na przerwę", "powrót z przerwy" itd.) oraz przypisania im dedykowanych klawiszy funkcyjnych z piktogramami
 • Możliwość zastosowania urządzenia zarówno w "dużych" systemach RCP Polsystem oraz w wersji "mini" dedykowanej dla małych i średnich firm
 • Bezprzewodowa transmisja danych z użyciem sieci WiFi oraz opcjonalnie GSM/LTE
 • Frontalny czytnik NFC - większość tabletów, jeśli w ogóle posiadają taki czytnik, posiadają go z tyłu obudowy co wpływa na trudniejszy dostęp
 • Obudowa o podwyższonej wytrzymałości oraz stopniu szczelności (IP52)
 • Możliwość rejestracji Kartami Mifare, tagami NFC, telefonem komórkowym z NFC oraz przy pomocy kodów QR

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach obudowy tj. w obudowie fabrycznej i zabudowie umożliwiającej łatwy montaż naścienny oraz stanowiącej dodatkową ochronę terminala. Przykładowe zdjęcie drugiego wariantu prezentujemy poniżej.

Więcej parametrów technicznych mogą Państwo znaleźć w karcie katalogowej Terminala RCP WA728.Wrocław, 17 kwietnia 2020

Systemowe liczenie osób w strefie!

Rozwiązania do automatycznego zliczania osób w strefie.

Jedną z funkcjonalności kontrolera RCP/KD Mega 103, jest zliczanie osób w strefie, którą on zarządza (weryfikuje uprawnienia). Obecnie stało się bardzo istotne, aby kontrolować ilość osób, szczególnie w przestrzeniach socjalnych, jak stalówki czy palarnie.

Dzięki weryfikacji ilości osób przez kontroler KD, możemy automatycznie zliczać osoby w pomieszczeniach (np. palarniach, stołówkach i innych pomieszczeniach w których występuje ryzyko przebywania zbyt dużej ilości osób), blokując wejście do tych stref, jeśli ustalona, górna ilość osób została osiągnięta. Funkcjonalność ta jest realizowana przez kontroler systemu SKD, który może dodatkowo włączać i wyłączać sygnalizator optyczny (lampkę) - np. zielony kolor sygnalizatora oznacza, że można wejść do strefy, natomiast czerwony będzie oznaczał, że ilość osób w strefie jest już maksymalna.

Ponadto możliwe jest zastosowanie wyświetlacza prezentującego aktualną ilość osób w danym pomieszczeniu.Wrocław, 10 marca 2020

Rejestracja Pracy Zdalnej - oferta specjalna!

W obliczu nowych wyzwań stawianych przez obecną sytuację na świecie, wielu pracodawców staje przed wyborem: zawiesić działanie firmy czy szukać rozwiązania z tej trudnej sytuacji.

Firma Polsystem wychodzi naprzeciw sytuacji spowodowanej Koronawirusem 2019-nCoV (COVID-19) i wprowadza promocję na narzędzia umożliwiające rejestrację pracy zdalnej tzw. Home Office oraz prace wdrożeniowe w tym zakresie. Teraz każdy pracownik korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego będzie mógł potwierdzać swoją pracę z domu.

Promocja dotyczy zakupu licencji - 70% rabatu na pierwszy rok, oraz prac wdrożeniowych wykonywanych zdalnie (40% rabatu od cen cennikowych).

Oferta jest ograniczona czasowo (do końca maja 2020 - decyduje data zawarcia umowy dostawy) i dotyczy wyłącznie nowych Klientów.

O szczegóły prosimy o kontakt z Działem Handlowym pod adresem rcp@polsystem.pl

Więcej na temat możliwości rejestracji pracy zdalnej można przeczytać tutaj.

Praca zdalna schematWrocław, 29 lutego 2020

Program do rejestracji czasu pracy na smartphone!

Niezwykle miło nam poinformować, iż opracowaliśmy oraz wprowadziliśmy do naszej oferty oprogramowanie Android Terminal RCP (ATR). Jest to już czwarta aplikacja na urządzenia mobilne naszej firmy.

Oprogramowanie dedykowane jest dla urządzeń z systemem Android (smartphone / tablet), które są wyposażone w czytnik NFC i/lub przednią kamerę. ATR umożliwia rejestrowanie obecności pracowników w firmie przy pomocy kart/breloków Mifare lub kodów QR (QR code).

Oprogramowanie będzie możliwe do zakupu w zestawie z systemem min!RCP dedykowanym dla małych firm oraz w wariancie dla "dużej" wersji naszego systemu.

Więcej na temat oprogramowania ATR można przeczytać tutaj.

Tablet RCPWrocław, 20 stycznia 2020

Podniesienie bezpieczeństwa osób na obiekcie dzięki MLE!

Informujemy, że stworzyliśmy trzecią aplikację na urządzenia przenośne - aplikacja ta stanowi uzupełnienie funkcjonalności AWLO (Automatycznego Wydruku Listy Obecności) służącej do generowania listy ewakuacyjnej na wypadek alarmów ppoż, czy testowych (planowych) prób ewakuacyjnych.

Aby zagwarantować najwyższy standard bezpieczeństwa w Państwa Firmie, opracowaliśmy oraz wprowadziliśmy do naszej stałej oferty aplikację Mobilnej Listy Ewakuacyjnej (MLE), stanowiącej uzupełnienie zautomatyzowanego wydruku listy obecności dla potrzeb ewakuacyjnych - AWLO. Dzięki tej aplikacji, w bardzo szybki i prostu sposób, możemy uzyskać informację o osobach znajdujących się na obiekcie podczas ewakuacji.

Więcej o aplikacji można przeczytać tutaj.

B3 B3Wrocław, 14 grudnia 2019

Druga aplikacja mobilna Polsystem została udostępniona!

Informujemy, że wprowadziliśmy do testów drugą aplikację mobilną, tym razem jest to aplikacja uzupełniająca system Zleceń.

Przy pomocy tej aplikacji, pracownicy będą mogli rejestrować powierzone / przypisane im zadania do realizacji, dzięki czemu pracodawca będzie miał narzędzie do kontroli wydajności pracowników lub weryfikacji postępu zleceń w realizacji.Wrocław, 15 listopada 2019

Pierwsza aplikacja RCP na urządzenia przenośne gotowa!

Zgodnie z naszą zapowiedzią, z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do testów pierwszą naszą aplikację mobilną, która ma za zadanie uzupełniać aplikacje w wersji "desktop" oraz na przeglądarkę internetową www.

Już teraz każdy pracownik będzie mógł wysłać wniosek, rozpocząć pracę zdalną tzw. HomeOffice , sprawdzić listę obecności i wiele innych na swoim urządzeniu wyposażonym w system android.

Aplikacja MobileInfo jest w dużej mierze odpowiednikiem programu RCP WebInfo, działającego za pośrednictwem przeglądarki www.

Jest to aplikacja, która w zależności od rangi jaką posiada osoba w systemie (pracownik/kierownik), daje różne możliwości.

Więcej o aplikacji można przeczytać tutaj.

B3 B3Wrocław, 21 pażdziernika 2019

Aplikacje RCP i powiązane na urządzenia przenośne!

Informujemy, że firma Polsystem od kilku miesięcy pracuje na wspierającymi aplikacjami mobilnymi (na urządzenia przenośne), które będą stanowiły uzupełnienie silnego portfolio produktów programowych Polsystem. Spowodowane jest to z jednej strony tendencjami na rynku, z drugiej strony oczekiwaniami klientów biznesowych, którym zależy na dostępie do systemu RCP z poziomu telefonów (smartphone) z systemami Adroid oraz iOS.

W planie mamy stworzenie wielu aplikacji (do końca roku 2020 około 8 różnych, zaawansowanych aplikacji), których zakres funkcjonalny będzie uzależniony od kompetencji użytkowników docelowych (stanowisko, funkcja itp.)

Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępie prac.Wrocław, 27 września 2019

Terminal WiFi/GPRS dostępny już wkrótce!

Z radością informujemy, że opracowaliśmy nowy czytnik / terminal, który dane przesyła za pośrednictwem sieci WiFi lub GPRS. Rozwiązanie to będzie dedykowane dla małych i średnich systemów RCP, a jego montaż i konfigurację, Klienci będą mogli wykonywać samodzielnie.

Do innych ciekawych cech produktu należy niewątpliwie zaliczyć: niewielką, kompaktową obudowę umożliwiającą montaż na ścianie lub na biurku; kolorowy ekran dotykowy; możliwość interakcji z oprogramowaniem systemu RCP Polsystem - możliwość składania prostych wniosków czy odczyt przez pracownika ilości przepracowanych nadgodzin lub dostępnego limitu urlopu.

Z założenia montaż i konfiguracja czytnika ma być bardzo prosta: urządzenie podłączamy do zasilania i konfigurujemy je z poziomu komputera wyposażonego w kartę WiFi lub smartphona z systemem Android.

Co również jest bardzo istotne, urządzenie będzie charakteryzować bardzo dobry stosunek ceny do jakości i funkcjonalności.

Do końca roku 2019 będą trwały prace testowe, natomiast uruchomienie produkcji i wprowadzenie produktu do oferty planujemy na pierwszy kwartał 2020.

Poniżej prezentujemy przykładowe fotografie urządzenia:

B1 B3Wrocław, 9 sierpnia 2019

Zmiana nazewnictwa terminali "AIO" tzw. BOX-ów

Informujemy, że zostało zmienione nazewnictwo terminali Polsystem w wersji "AIO" (All In One), które dotychczas były nazywane roboczo BOX-ami. Urządzenia te są kompleksowymi - zawierającymi wszystkie niezbędne elementy dla celów rejestracji czasu pracy i zleceń - rejestratorami. Posiadają wbudowane 2 czytniki (możliwe różne standardy: Mifare, Unique, DESFire, HID), wyświetlacz z czasem zgodnym z serwerem RCP, klawiaturę do wprowadzania innych typów zdarzeń (np. wejść/wyjść) służbowych, zleceń itp., oraz opcjonalnie interfejs LAN i moduł zasilania PoE. Poniżej prezentujemy przykładowe urządzenia:

B1 B3

Więcej informacji o terminalach AIO: Terminal IBOX Terminal WBOXWrocław, 15 lipca 2019

AWLO - oferta promocyjna

Zachęcamy naszych Klientów do skorzystania z oferty na zautomatyzowany wydruk listy obecności.

W przypadku zamówienia rozwiązania w połączeniu z dodatkowym punktem zbornym rabat na całość może wynieść nawet 25%.

Oferta jest ograniczona czasowo (do końca sierpnia 2019 - decyduje data złożenia zamówienia na formularzu Polsystem).

O szczegóły prosimy o kontakt z Działem Handlowym pod adresem rcp@polsystem.pl

Więcej informacji o funkcjonalności AWLO do przeczytania tutaj.Wrocław, 10 czerwca 2019

Automatyczny wydruk listy obecności (AWLO)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opracowaliśmy oraz wprowadziliśmy do naszej stałej oferty funkcjonalność Automatycznego Wydruku Listy Obecności (AWLO), dzięki której w bardzo szybki sposób, możemy uzyskać listę ewakuacyjną osób znajdujących się na obiekcie.

Wykonanie wydruku listy obecności za pomocą AWLO, w podziale osób na strefy bezpieczeństwa w których ostatnio się znajdowały, trwa około kilkunastu sekund i nie wymaga logowania do programu RCP czy SKD.

Funkcjonalność ma zastosowanie w przypadkach planowanych (próbnych) alarmów ppoż., oraz innych awaryjnych sytuacjach, kiedy wymagane jest uzyskanie informacji o ilości osób przebywających na obiekcie.

Więcej informacji o funkcjonalności można przeczytać tutaj.Wrocław, 6 maja 2019

Powiadomienia SMS!

Z przyjemnością informujemy o nowej funkcjonalności oprogramowania Automatycznych Powiadomień i Raportów (APiR). Usługa "e-mail service" została rozbudowana o możliwość wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS), np. dotyczących rozpatrywanych wniosków urlopowych, z użyciem serwisu SMS.

Więcej informacji o funkcjonalności APiR można przeczytać tutaj.Wrocław, 29 marca 2019

Automatyczne powiadomienia i raporty!

W trosce o nieustanne rozwijanie naszych produktów pod kątem ergonomii i jak najdalej idącej automatyzacji pracy z naszym systemem, opracowaliśmy kolejne usprawnienie - automatyczne wysyłanie powiadomień z użyciem usług e-mail.

Funkcjonalność APiR (Automatyczne Powiadomienia i Raporty), obok wysyłania e-maili do "kierowników" np. dotyczących limitów absencji ich pracowników, raportów niezgodności, ważności szkoleń i badań, nadgodzin do zatwierdzenia itd., obecnie umożliwia wysyłanie powiadomień do użytkowników (pracowników) np. o braku odbić na czytniku, informacji na jakim etapie znajdują się ich wnioski urlopowe, o wygasających badaniach czy o przekroczeniach czasu pracy.

Więcej informacji o funkcjonalności można przeczytać tutaj.Wrocław, 1 luty 2019

Nowa wersja klawiatur Terminala MEGA 103

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową wersję terminala MEGA 103, zgodną z nową rodziną urządzeń Polsystem tj. z wykończeniem wizualnym w ciemnej kolorystyce. Nowością w nowej wersji terminali z czytnikami Unique oraz Mifare jest też podświetlanie nad czytnikiem. Rozwiązanie to jest zarówno atrakcyjne jak i funkcjonalne - podświetlenie jest w innym kolorze w trybie oczekiwania (kolor niebieski) a inne po dokonaniu rejestracji na czytniku - w zależności od statusu uprawnień: zielone, pomarańczowe lub czerwone. Jest to bardzo duże udogodnienie np. w sytuacji dużej głośności na hali produkcyjnej, kiedy nie słyszymy dźwiękowego potwierdzenia odbicia karta lub brelokiem, lub nie przeczytamy informacji na wyświetlaczu. Podświetlenie bardzo wyraźnie nam zasygnalizuje dokonanie rejestracji. Nowa wersja klawiatur jest dostępna zarówno w jej pełnej formie tzn. z klawiaturą numeryczną np. do wprowadzania MPK czy zleceń, jak i uproszczonej. Uproszczona klawiatura posiada tylko 2 przyciski funkcyjne: "F1" - wejście / wyjście oraz przycisk "F2" za pomocą którego możemy zmienić tryb przejścia (prywatne lub służbowe). Zdjęcia nowej wersji terminala Mega 103 prezentujemy poniżej, natomiast opis i kartę katalogową terminali można znaleźć klikając w link

B1 B3 B2Wrocław, 4 stycznia 2019

25-lecie firmy Polsystem!

Z radością informujemy, że firma Polsystem obchodzi 25-lecie obecności na rynku rozwiązań z zakresu ewidencji i rozliczania czasu pracy. W związku z tym w okresie trzech miesięcy tj. od 1 grudnia do 31 marca oferujemy Państwu preferencyjne warunki zakupu licencji na nasze oprogramowanie:

25% rabat na wszystkie główne produkty licencjonowane (programy), których wytwórcą jest firma Polsystem, czyli na:

 • Oprogramowanie RCP
 • Oprogramowanie KD z Księgą gości
 • Oprogramowanie Zlecenia
 • Oprogramowanie WebInfo z jego modułami

Oferta obowiązuje dla wszystkich Klientów, przy czym dotyczy jedynie modelu licencjonowania na czas oznaczony.

Rabat będzie dotyczył zawartych w ww. okresie umów dostawy/złożonych zamówień.

W celu uzyskania oferty dla Państwa firmy prosimy o kontakt.Wrocław, 7 grudnia 2018

Nowe czytniki biurkowe w ofercie!

Opracowaliśmy oraz wprowadziliśmy do naszej oferty nowy czytniki w wersji biurkowej, które mogą mieć zastosowanie zarówno w systemach RCP jak i SKD, ale również w innych zastosowaniach, ponieważ czytnik posiada interfejs USB.

Czytnik w systemie Polsystem stosowany jest np. do wydawania kart w programie elektronicznej księgi gości lub do wprowadzania kart do systemu z poziomu aplikacji RCP lub KD

Jest on dostępny w dwóch standardach: Mifare (13,56 MHz) - wersja PDR1MF oraz Unique (125kHz) - wersja PDR1EM.

Po podłączeniu do komputera przy pomocy kabla USB, umożliwia odczyt kodu transponderów w definiowalnym formacie binarnym, hexadecymalnym lub decymalnym.

Produkt funkcjonuje w oparciu o klasy VCP (wirtualny port szeregowy) oraz HID (emulacja klawiatury) interfejsu USB.

Czytnik PDR1xx cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości i oferowanych funkcjonalności

Czytnik USB

Kartę katalogową czytnika znajdą Państwo tutaj.Wrocław, 12 pażdziernika 2018

Nowy produkt w ofercie - konwerter WIEGAND - USB

Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowy konwerter sygnałów Wiegand. Konwerter sygnałów WIEGAND jest przeznaczony do wykorzystania w czytnikach kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy i innych zastosowaniach, gdzie konieczna jest konwersja sygnału transmisji danych Wiegand. Konwerter USB

Zaprojektowany przez nas konwerter znajdzie zastosowanie przy modernizacji i rozbudowie funkcjonalności większości systemów SKD i RCP, opartych na czytnikach z interfejsem WIEGAND. Konwerter można wykorzystać do stworzenia własnego czytnika, bądź dzięki interfejsowi RS232 podłączyć dowolny czytnik z interfejsem WIEGAND do maszyny przemysłowej, bądź modułu rozszerzeń RS232 sterownika PLC, a to tylko część możliwości jakie dostarcza nasz konwerter.

Konwerter umożliwia docięcie dłuższych numerów do krótszych formatów, np.: Wiegand 44 (max 13 znaków) do Wiegand 26 (max 8 znaków) lub docięcie numeru w formacie dziesiętnym do dowolnej ilości znaków.

K003WUC umożliwia definiowanie formatu danych wyjściowych w postaci binarnej, hexadecymalnej lub decymalnej.

Kartę katalogową konwertera znajdą Państwo tutaj.Wrocław, 7 września 2018

Zawieszenie produkcji Legitymacji Nauczycielskich

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 10.09.2018 (do odwołania) zawieszamy działalność w zakresie personalizacji (druku) Legitymacji Służbowych Nauczyciela. Wszystkie dotychczas przyjęte zlecenia zostaną zrealizowane, nowych zleceń niestety nie będziemy przyjmować. Przepraszamy za niedogodności.Wrocław, 20 maja 2018

Oprogramowanie RCP KD gotowe na RODO

Informujemy, że w trosce o zgodność oprogramowania RCP/KD Polsystem z obowiązującymi przepisami prawa, zostało ono dostosowane dla potrzeb wchodzących w życie przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Wprowadziliśmy m.in. opcje "prawa do bycia zapomnianym" (np. dla gości występujących w księdze gości), tworzenie backupów bazy danych z anonimizacją danych osobowych, oraz kilka innych funkcjonalności.

Zachęcamy naszych Klientów do aktualizacji systemu do jego najnowszej wersji.Wrocław, 7 marca 2018

Unowocześniona wersja terminala 2-czytnikowego

Z radością informujemy o wprowadzeniu do oferty nowej wersji terminala 2-czytnikowego - wersja IXMx. Dzięki pracy zespołu projektowego, zoptymalizowane zostały wymiary terminala (jego głębokość), ale też diametralnie uległ zmianie jego wygląd - obudowa jest wykonana ze szczotkowanej stali INOX a jej front stanowi w pełni zintegrowana "klawiatura", stanowiąca jednocześnie osłonę dla wyświetlacza i czytników.

Udało nam się dodatkowo podnieść nieco ergonomię w stosunku do wersji poprzedniej - w wersji z głowicami Mifare i Unique dostępne jest podświetlenie w lokalizacji czytników, sygnalizujące różnymi kolorami tryb oczekiwania na zbliżenie karty (kolor niebieski), odczyt karty uprawnionej (kolor zielony) i odczyt karty nieuprawnionej (kolor czerwony).

Terminal tak jak jego poprzednik, opcjonalnie może być bezpośrednio wyposażony w zależności od potrzeb w interfejs LAN lub USB.

Obudowa terminala IXMx bardzo dobrze komponuje się z przestrzeniami biurowymi (także bardzo nowoczesnymi, gdzie dominuje szkło oraz stal), ale także z powodzeniem sprawdzi się na halach produkcyjnych czy w magazynach. Urządzenie występuje obecnie w jednej wersji klawiatury membranowej - rozbudowanej/numerycznej - do zastosowań zarówno w systemach RCP jak i Zleceń. Terminal w zależności od potrzeb wyposażone jest w czytniki różnych standardów RFID:

 • IXMU - Unique 125 kHz
 • IXMM - Mifare 13,56 MHz
 • IXMH - HID

Zdjęcia poglądowe produktu.

Terminal 3

Terminal 4Wrocław, 25 lutego 2018

Artykuł Polsystem w dwumiesięczniku branżowym "Twierdza"

Informujemy, że w Marcu 2018 w numerze 1/2018 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń "TWIERDZA" (www.twierdza.info ), ukaże się artykuł o elektronicznej książki przebiegu służby pracowników ochrony, na przykładzie oprogramowania KD 5.0 Enterprise firmy POLSYSTEM SI. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 22 marca 2017

Dwuczytnikowa wersja terminala RCP/Zlecenia.

Ze względu na zapotrzebowanie sygnalizowane przez naszych Klientów, zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy do oferty dwuczytnikową wersję terminala RCP. Terminale serii WDMx stanowią rozszerzoną wersję terminala RCP Mega 103. Zmianie uległa ergonomia - jedno urządzeni służy jednocześnie rejestracji wejść i wyjść, co także przekłada się na niższe koszty instalacyjne. Opcjonalnie urządzenie może być bezpośrednio wyposażone w zależności od potrzeb w interfejs LAN lub USB. Obudowa terminala WDMx dobrze komponuje się z przestrzeniami biurowymi, ale także z powodzeniem sprawdzi się na halach produkcyjnych o niskim stopniu wilgotności i zapylenia. Urządzenie występuje z różnymi wersjami klawiatury membranowej: uproszczoną dla standardowych zastosowań RCP oraz rozbudowaną, numeryczną - do zastosowań w systemach RCP i Zleceń. Urządzenie w zależności od potrzeb wyposażone jest w czytniki różnych standardów RFID:

 • WDMU - Unique 125 kHz
 • WDMM - Mifare 13,56 MHz
 • WDMH - HID

Zdjęcia poglądowe produktu.

Terminal 1

Terminal 2Wrocław, 31 stycznia 2017

Nowa forma dostawy SYSTEMU RCP - wynajem

Informujemy, że w związku z licznymi zapytaniami Klientów o "przyjazne finansowo" formy dystrybucji systemu ewidencji czasu pracy, wprowadziliśmy do oferty rozwiązanie finansowania, które jest niejako usługą wynajmu. Klient ponosi jedynie na starcie koszty materiałów eksploatacyjnych (kart zbliżeniowych), ewentualnej infrastruktury oraz wdrożenia (dostosowania do własnej firmy) i szkoleń użytkowników oprogramowania. Reszta kosztów w tym sprzętowe, licencyjne oraz wsparcia dla produktu (w tym jego aktualizacje) spoczywają na dostawcy usługi - firmie Polsystem.

Rozwiązanie takie jest także bardzo atrakcyjne z gwarancyjnego punktu widzenia - Klienta nie interesuje mijająca gwarancja na urządzenia systemu. Ponadto w tym modelu dostawy rozwiązania, firma Polsystem gwarantuje dostawę nowego urządzenia zastępczego (na podmianę) w czasie do 72 godzin.Wrocław, 10 czerwca 2016

Rozwiązania Polsystem na targach branży lotniczej!

W związku z tym, że firma Polsystem ?świadczy usługi rejestracji czasu pracy firmom o różnych profilach działalności, w tym firmom z branży lotniczej, zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w targach organizowanych przez jednego z naszych Klientów: Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy. Z przyjemnością? z zaproszenia skorzystaliśmy aby móc zaprezentować produkty sprawdzające się w każdej branży, także lotniczej.

Prezentowaliśmy m.in.:

 • Zastosowania elektronicznej księgi gości z wideorejestracją,
 • Wydawanie elektronicznych przepustek dla gości, w połączeniu z funkcjonalnością? APB (Anti Pass Back),
 • Skanery dokumentów tożsamości automatyzujące wprowadzanie danych,
 • Bezprzewodowe technologie komunikacji w systemach kontroli dostępu - zamki mechaniczne APERIO,
 • Szklane bramki firmy Gastop.

Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska i liczne pytania dot. proponowanych przez nas rozwiązań z zakresu rejestracji czasu pracy oraz rozliczania zleceń produkcyjnych, a także dotyczących nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z targów.

Targi 1

Targi 2

Targi 3

Targi 4Wrocław, 7 maja 2016

Artykuł Polsystem w dwumiesięczniku branżowym "Twierdza"

Informujemy, że w Maju 2016 w numerze 2/2016 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń "TWIERDZA" (www.twierdza.info ), ukazał się artykuł dotyczący zabezpieczenia dostępu do danych, w tym do danych osobowych, na przykładzie oprogramowania RCP 5.0 Enterprise firmy POLSYSTEM SI. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 4 stycznia 2016

30-miesięczna gwarancja na kontrolery standardem

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd firmy Polsystem podjął decyzję o stałym (do odwołania) wydłużeniu gwarancji na produkowane przez naszą firmę kontrolery (sterowniki) systemów RCP oraz SKD: Mega 103. W związku z tym, Kontrolery Mega 103 zakupione od dnia 04.01.2016r. objęte będą wydłużoną, 30-miesięczną gwarancją producenta. Wydłużenie okresu gwarancyjnego będzie stosowane do odwołania. Przekazując urządzenie do naprawy gwarancyjnej Klient ma obowiązek okazania dokumentu (karta gwarancyjna lub umowa dostawy z której wynika okres gwarancyjny), upoważniającego go do roszczeń gwarancyjnych. W celu zapoznania się ze szczegółowymi warunkami wydłużonej gwarancji na kontrolery prosimy o kontakt z serwisem Polsystem poprzez Biuro Obsługi Klienta.Wrocław, 10 grudnia 2015

Oprogramowanie RCP 5.0 zgodne z przepisami GIODO

Systemy klasy RCP i KD, jak i inne systemy informatyczne przetwarzające dane osobowe, powinny spełniać szereg wymogów, w tym te dotyczące zabezpieczeń poziomu technicznego programów pod kątem ochrony danych osobowych. System RCP 5.0 firmy Polsystem posiada zaimplementowany szereg funkcjonalności, które zapewniają zgodność z przepisami dot. przechowywania, dostępu i przetwarzania danych osobowych. Do funkcjonalności tych należy zaliczyć m.in.: konfigurowalną, restrykcyjną politykę haseł i nazw użytkowników (loginów); automatyczne kończenie sesji nieaktywnych użytkowników; automatyczne logowanie (zapisywanie) wprowadzania i edycji danych osobowych przez konkretnych użytkowników; raporty o dostępie do danych osobowych poszczególnych użytkowników (osób) oraz o wprowadzanych przez użytkowników zmianach w danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem możliwości oprogramowania RCP 5.0. pod linkiem.Wrocław, 15 października 2015

Nowe funkcjonalności kontrolera MEGA 103

Z przyjemnością informujemy, że kontroler Mega 103 zyskał nową funkcjonalność, tzw. "bistabilny" tryb pracy. Praca we wspomnianym trybie umożliwia sterowanie przejściem z jednostronną kontrolą dostępu, sterowanie podobnie jak przy tradycyjnym użyciu klucza - pierwsze użycie klucza (uprawnionej karty) powoduje odblokowanie przejścia, natomiast drugie użycie karty uprawnionej powoduje zablokowanie drzwi. Istotne jest tutaj, że uprawnionych kart do odblokowania/zablokowania przejścia może być więcej niż 1. Funkcjonalność bistabilnej pracy przejścia bardzo dobrze wykorzystuje możliwości czytników serii C002, które sygnalizują odpowiednim kolorem diody LED czy przejście jest w danym momencie zablokowane (kolor czerwony) czy odblokowane (kolor zielony). Możliwe jest wykorzystanie tego sposobu pracy kontrolera dla dwóch przejść jednostronnych jednocześnie (jeden kontroler - dwa jednostronne przejścia KD), dzięki dwukanałowości kontrolera.Wrocław, 12 sierpnia 2015

Nowe funkcjonalności kontrolera MEGA 103

Informujemy, że kontroler Mega 103 zyskał kolejną funkcjonalność, tzw. "dwukanałowy" tryb pracy. Praca w trybie dwukanałowym umożliwia obsługę dwóch jednostronnych przejść kontroli dostępu (jeden czytnik - tylko wejście) wraz z obsługą wejść alarmowych, np. czujnika domknięcia drzwi i przycisku otwarcia drzwi. Zastosowanie jednego kontrolera dla dwóch przejść jednocześnie, powoduje znaczne obniżenie kosztów, np. w sytuacji obsługi przejść w przestrzeniach biurowych lub innych, gdzie mamy wiele drzwi z kontrolą jednostronną, usytuowanych w niedużych odległościach od siebie.Wrocław, 12 czerwca 2015

Promocja: 30 miesięcy gwarancji na kontrolery Polsystem

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ciągłym podnoszeniem świadczonych przez nas usług, Zarząd firmy Polsystem podjął decyzję o wydłużeniu gwarancji na produkowane przez naszą firmę kontrolery (sterowniki) RCP/SKD Mega 103.

W związku z powyższym, Kontrolery KD Mega 103 zakupione w okresie od 15.06.2013 r. do 31.12.2015r. objęte będą wydłużoną, 30-miesięczną gwarancją producenta. Przekazując urządzenie do naprawy gwarancyjnej Klient ma obowiązek okazania dokumentu (karta gwarancyjna lub umowa dostawy z której wynika okres gwarancyjny), upoważniającego go do roszczeń gwarancyjnych. W celu zapoznania się ze szczegółowymi warunkami wydłużonej gwarancji na kontrolery prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.Wrocław, 10 kwietnia 2015

Nowa klawiatura Terminala MEGA 103

Informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową wersję terminala MEGA 103 z uproszczoną klawiaturą. Klawiatura została pozbawiona przycisków numerycznych oraz klawiszy funkcyjnych "F3" i "F4". Uproszczona klawiatura posiada jedynie 2 przyciski: "F1" umożliwiający zmianę kierunku poruszania się (wejście / wyjście) oraz przycisk "F2" za pomocą którego możemy zmienić tryb przejścia (prywatne lub służbowe). Zdjęcia nowej, uproszczonej klawiatury oraz odnowioną wersję pełnej klawiatury prezentujemy poniżej, natomiast opis i kartę katalogową terminali można znaleźć klikając w link.Wrocław, 7 stycznia 2015

Nowa odsłona aplikacji WebInfo - wersja 2.0

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja pełniąca rolę infomatu pracowniczego - WebInfo skierowana dla pracowników oraz managerów, została rozbudowana o dodatkowe funkcjonalności oraz nową szatę graficzną. Krótki opis oraz zaktualizowane zrzuty ekranowe WebInfo można znaleźć tutaj.Wrocław, 18 listopada 2014

Artykuł Polsystem w czasopiśmie "Twierdza" dotyczący nowej rodziny urządzeń - "Tera"

Informujemy, że w Listopadzie 2014 w numerze 3/2014 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń "TWIERDZA" (www.twierdza.info ), ukazał się artykuł dotyczący nowej rodziny kontrolerów i terminali RCP/KD serii "Tera". Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 30 września 2014

Czytnik C002EM / C002MF"

Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowy czytnik rfid, który może z powodzeniem działać zarówno w systemach RCP jak i SKD.

Jest on dostępny w dwóch standardach: Mifare (13,56 MHz) - wersja C002MF oraz Unique (125kHz) - wersja C002EM. Czytnik C002EM / C002MF wysyła dane w formacie Wiegand 26 (używając dwóch linii transmisji), ponadto posiada dwie dodatkowe linie sterujące (sygnalizator dźwiękowy i dioda zielona). Ponadto czytnik ten posiada szeroki zakres napięcia zasilającego (5-14V DC) oraz zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją co czyni go odpornym na błędy montażu. Klasa szczelności czytnika to IP54, co zapewnia możliwość jego montażu niemal w każdej przestrzeni, od pomieszczeń biurowych, przez zewnętrzne powierzchnie budynków, do wysoko zapylonych lub zawilgoconych przestrzeni zakładów produkcyjnych.

Czytnik C002xx cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości i estetyki wykonania.

Więcej informacji na temat czytnika znajdą Państwo tutaj.Wrocław, 07 lipca 2014

Artykuł Polsystem w czasopiśmie "Twierdza" dot. elastycznego czasu pracy"

Informujemy, że w Lipcu 2014 w numerze 2/2014 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń "TWIERDZA" (www.twierdza.info ), ukazał się artykuł dotyczący obsługi elastycznego czasu pracy i rocznego okresu rozliczeniowego przez oprogramowanie RCP 5.0 Polsystem. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 28 luty 2014

Wideorejestracja w oprogramowaniu RCP/KD Polsystem

Z przyjemnością informujemy o nowej funkcji realizowanej przez oprogramowanie RCP/KD - wideorejestracji zdarzeń.

System RCP lub KD Polsystem, może zostać rozszerzony o funkcjonalność zapisu zdarzeń w formie krótkich sekwencji wideo. Dla celów wideorejestracji montuje się kamerę/kamery monitorujące wybrane przejście lub obszar. Często możliwe jest wykorzystanie do tego celu kamer, które wykorzystywane są już do monitoringu wizyjnego CCTV w danym zakładzie.

Możemy rejestrować zarówno zdarzenia powiązane z rejestracją czasu pracy pracowników (wejście/wyjście), oraz ze zdarzeniami alarmowymi o których sygnalizuje system kontroli dostępu (siłowe otwarcie drzwi, wciśnięcie przycisku wyjścia awaryjnego, próba nieautoryzowanego dostępu do pomieszczeni itp.). W przypadku kiedy zachodzi podejrzenie, że pracownicy wymieniają się identyfikatorami, przekazują sobie karty identyfikacyjne czy dokonują rejestracji w ubraniu prywatnym a nie roboczym, możemy w łatwy i szybki sposób to zweryfikować. Tym samym rozwiązanie to stanowi doskonałą alternatywę dla rozwiązań biometrycznych, z którymi wiąże się wiele zawirowań prawnych i organizacyjnych.

System po otrzymaniu określonych zdarzeń zapisuje obraz z kamery w ustalonej lokalizacji sieciowej, przy czym wgląd do zapisanych wideorejestracji może odbywać się zarówno z poziomu systemu operacyjnego jak również z poziom oprogramowania systemu RCP/KD Polsystem. Z reguły, w wyniku jednego zdarzenia zapisywane są 3 kilkusekundowe sekwencje wideo: przed zdarzeniem, w trakcie zdarzenia i po zdarzeniu. Zapis wideorejestracji ma dużą przewagę na zapisem jedynie zdjęcia - mamy możliwość weryfikacji czy np. przy otwarciu drzwi przez jedną osobę nie weszło z nią do pomieszczenia więcej osób.

W celu uzyskania szerszych informacji lub oferty dla Państwa firmy prosimy o kontakt.Wrocław, 23 października 2013

20-lecie firmy i 20% rabat na zakup systemów RCP/KD

Z radością informujemy, że nasza firma obchodzi w bieżącym roku 20-lecie istnienia na rynku, w związku z czym w okresie od 25 października do 29 listopada oferujemy Państwu preferencyjne warunki zakupu naszych rozwiązań: 20% rabat na wszystkie produkty (oprogramowanie i urządzenia), których producentem jest firma Polsystem. W celu uzyskania oferty dla Państwa firmy prosimy o kontakt.Wrocław, 16 sierpnia 2013

Oprogramowanie RCP 5.0 gotowe do rozliczania elastycznego czasu pracy

Informujemy, że oferowane przez naszą firmę oprogramowanie do rozliczania czasu pracy jest przystosowane do ostatnich wprowadzonych zmian w Kodeksie pracy w zakresie rocznego okresu rozliczeniowego i ruchomego czasu pracy, które wejdą w życie 23 sierpnia 2013r. Oprogramowanie umożliwia uelastycznienie czasu pracy poprzez możliwość wprowadzenia różnych godzin rozpoczynania pracy w różnych dniach albo wskazanie przedziału czasu, w którym pracownik ma rozpocząć pracę. Okres rozliczeniowy może być ustalany dowolnie (w zakresie do 12 miesięcy). Zmiany w zakresie elastycznego czasu pracy, umożliwią przedsiębiorstwom elastycznie reagować na zmieniającą się koniunkturę gospodarczą, dostosowywać się do sezonowego wzrostu zamówień, efektywniej wykorzystać zasoby kadrowe oraz zachować miejsca pracy w okresie dekoniunktury.
W celu uzyskania szerszych informacji na temat możliwości i funkcjonalności oprogramowania RCP Polsystem, zachęcamy do zapoznania się z opisem systemu RCP, lub do skontaktowania się z naszym konsultantem.Wrocław, 10 maja 2013

Elektroniczne Wnioski Urlopowe - e-WU

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowego modułu aplikacji WebInfo odpowiadającego za elektroniczny obieg wniosków urlopowych i innych absencji - e-WU. Aplikacja ta przeznaczona jest dla firm i instytucji, które szukają rozwiązań optymalizujących i skracających czas obiegu dokumentów. Więcej informacji na temat systemu e-WU (Elektroniczne Wnioski Urlopowe) znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 2 kwietnia 2013

Nowe logo i strona internetowa Polsystem

Z przyjemnością informujemy naszych Klientów i Partnerów, że od dnia 2 kwietnia 2013 firma Polsystem wprowadza do użytku nowe logo firmowe, które zastąpi dotychczasowe (biało-czerwono-czarne) logo. Nowe logo przedstawia granatowo-chabrową kartę pracowniczą (identyfikator) w „ruchu”, co ma symbolizować dynamiczny rozwój naszej firmy. Poniżej prezentujemy wzór nowego logotypu.

Nowe logo Polsystem

Powyższe logo będzie zamieszczone na nowej stronie internetowej www.polsystem.pl nad którą trwają obecnie prace. Nowa strona zostanie przygotowana w oparciu o kolorystykę zgodną z przedstawionym logo firmy Polsystem, ponadto będzie ona zaktualizowana o nasze najnowsze produkty takie jak: Elektroniczny Obieg Wniosków Urlopowych (e-WU), System kontroli sprzętu i wyposażenia (Narzędziownia), System rozliczania posiłków (Kantyna), elektroniczną Księgę wejść - wyjść i inne, które stanowią uzupełnienie systemu planowania, rejestracji i rozliczania czasu pracy (RCP) oraz kontroli dostępu (KD) naszej firmy. Ponadto na nowej stronie zostanie zamieszczony szereg dodatkowych informacji dla Klientów i Partnerów firmy Polsystem. Będziemy wielce zobowiązani jeżeli podzielicie się Państwo z nami swoimi uwagami w kontekście informacji jakie chcieliby Państwo zobaczyć na naszej nowej stronie firmowej. Sugestie prosimy wysyłać na adres marketing@polsystem.pl lub biuro@polsystem.pl.Wrocław, 31 października 2012

System Rejestracji Czasu Pracy - min! RCP

Wprowadziliśmy do sprzedaży System Rozliczania Czasu Pracy min! RCP. System przeznaczony dla małych firm, pozwoli w krótkim czasie samodzielnie uruchomić proces automatyczneogo rozliczania czasu pracy. Charakteryzuje się on szybkością instalacji, oraz prostotą obsługi. Więcej informacji na temat systemu min! RCP znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 1 lipca 2012

Czytniki (anteny) dalekiego zasięgu UHF RFID

Wprowadziliśmy do oferty czytniki RFID dalekiego zasięgu działające w oparciu o częstotliwość radiową UHF 868 MHz. Czytniki te współpracują z systemem RCP/KD Polsystem i wykorzystują pasywne (bezbateryjne) identyfikatory. Czytniki ze względu na uniwersalność technologii, łatwość obsługi i wysoką szybkość działania (odczyt nawet 2000 identyfikatorów w ciągu 3 minut), mają zastosowanie w systemach parkingowych, logistyce, systemach magazynowych czy nawet w obiegu dokumentów. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 16 stycznia 2012

Terminal przenośny RCP/Zlecenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty Terminal przenośny AS5WU. Umożliwia on rejestrowanie czasu pracowników wykonujących swoje zadania w terenie, lub w sytuacji kiedy kierownicy/brygadziści zarządzają w sposób dynamiczny personelem produkcyjnym. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 10 stycznia 2011

Systemy biometryczne w ofercie naszej firmy

Nasza firma została partnerem firmy AutoID i będzie oferowała Klientom nowoczesne systemy RCP/KD oparte o technologię identyfikacji biometrycznej.
Proponujemy Państwu proste i skuteczne systemy identyfikacji biometrycznej, które będa współpracowały z dotychczasowymi rozwiązaniami RCP/KD. Oferta dostępna jest TUTAJ. Polecamy zapoznanie sie z nasza ofertą.Wrocław, 01 marca 2010

Support i wsparcie wersji 3.1 RCP/KD

Informujemy wszystkich użytkowników naszego oprogramowania RCP/KD w wersji 3.0, że wsparcie i support techniczny, będą świadczone tylko do końca roku 2010.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów, posiadających wersje 3.0 do zapoznania się z ofertą promocyjną, na wykonanie upgrade do wersji 5.0, która zawiera dużo nowych funkcjonalności i spełni wszystkie Państwa oczekiwania.Wrocław, 01 lutego 2010

Nowa firma. Nowa Jakość!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2010 zainaugurowała działalność spółka komandytowo-akcyjna POLSYSTEM SYSTEMY INFORMATYCZNE. Utworzenie spółki umożliwi pozyskanie kapitału w drodze emisji akcji. Pozyskane środki pozwolą na stworzenie nowego rozwiązania RCP/KD oraz na ekspansję zagraniczną firmy i otwarcie nowych filii.
Zmieniliśmy także strukturę serwisową oraz support technologiczny, tak aby lepiej i elastyczniej reagować na potrzeby klientów korporacyjnych, w środowisku międzynarodowym.Wrocław, 10 grudnia 2008

Legitymacje nauczycielskie

Informujemy, że ruszyła nasza nowa strona poświęcona działalności związanej z Legitymacjami Nauczycielskimi.
Przygotowaliśmy dla Państwa lepszy serwis informacyjny oraz udoskonaliliśmy naszą ofertę, tak aby w pełni spełniać państwa oczekiwania.Wrocław, 31 stycznia 2008

Dodatkowe numery telefonów

Informujemy, że numery telefonów (071) 783 78 90 oraz (071) 783 78 91 są aktywne.

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami udostępnione zostały dwie, nowe linie telefoniczne.

Prosimy zatem o używanie następujących numerów:

+48 (71) 7837890 tel.
+48 (71) 7837891 tel.
+48 (71) 7837892 tel./fax
+48 (71) 3574969 tel.
+48 (71) 3571023 tel.

Zzapraszamy do współpracy.Wrocław, 28 grudnia 2007

Nowy adres siedziby firmy.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2008 r. nastąpi zmiana adresu siedziby naszej firmy na:

Polsystem AD
ul. Francuska 92
54-405 Wrocław

Prosimy o wprowadzenie nowego adresu do swojej bazy danych oraz kierowanie wszelkiej korespondencji i przesyłek już tylko na ten adres. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie aktualne dane teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt.Wrocław, 4 lipca 2006

Firma Berker Polska wybrała Polsystem.

Mający swoją siedzibę w Kórniku polski oddział niemieckiego koncernu Berker wybrał rozwiązanie Polsystem jako najlepszą ofertę systemu RCP spełniającą jego zindywidualizowane potrzeby. Do identyfikacji zostały zastosowane kart z kodem kreskowym, które wykorzystywane są również w innych systemach firmy. W celu dokonania prawidłowych rozliczeń czasu pracy zatrudnionych osób, rejestracje zdarzeń przetwarzane są przez oprogramowanie RCP w oparciu stworzony w tym celu specjalny, dedykowany harmonogram pracy, który pozwala w pełni zautomatyzować prace związane z naliczeniem płac przez dział HRM.

Pod koniec czerwca zakończono prace związane z montażem urządzeń, instalacją oprogramowania oraz wdrożeniem systemu i system został przekazany do eksploatacji.Wrocław, 28 czerwca 2006

Nowa strona Polsystem

Oddajemy do Państwa użytku nową stronę internetową www.polsystem.pl Została ona przygotowana tak aby w szybki i czytelny sposób umożliwić pozyskanie potrzebnych informacji o zasadach, możliwościach a przede wszystkim korzyściach płynących z zastosowania systemów RCP/KD.

Dla osób poszukujących informacji technicznych umieściliśmy obok zdjęć parametry urządzeń stosowanych w oferowanych przez nas rozwiązaniach.

Będziemy wielce zobowiązani jeżeli Państwo podzielicie się z nami swoimi opiniami oraz uwagami odnośnie jej funkcjonowania i zawartości wyślij opinię.Wrocław, 5 czerwca 2006

Nowa jakość terminala

Mamy przyjemność poinformować, że zakończony został pomyślnie projekt RFID-Pro, którego celem była poprawa selektywności i czułości pracy terminala oraz uzyskanie pełnej rejestracji przy każdorazowym zbliżeniu dowolnej karty wykonanej w systemie Problem spowodowany był zmienną, często zależną od producenta jakością kart zbliżeniowych występujących na rynku oraz czasem w którym karta przebywała w zasięgu pola działania czytnika zbliżeniowego.

Prowadzone w Q1 2006 roku przez dział badawczo-rozwojowy prace zaowocowały rozwiązaniem, które w 100% eliminuje ewentualną konieczność powtórzenia rejestracji. Rozwiązanie przeszło pomyślnie ponad dwumiesięczne procedury testowe w warunkach laboratoryjnych i zostało zakwalifikowane z dniem 1.06.2006r jako standard dla produkowanych urządzeń.

Pierwszym beneficjentem nowej konstrukcji terminala była firma Relpol S.A. – europejski lider w produkcji przekaźników elektromagnetycznych.Informacje o plikach "Cookie"
Ta strona używa plików Cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcji przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce zapoznając się z Polityką Plików Cookies.