Aktualności

Archiwum

Wrocław, 1 luty 2019

Nowa wersja klawiatur Terminala MEGA 103

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową wersję terminala MEGA 103, zgodną z nową rodziną urządzeń Polsystem tj. z wykończeniem wizualnym w ciemnej kolorystyce. Nowością w nowej wersji terminali z czytnikami Unique oraz Mifare jest też podświetlanie nad czytnikiem. Rozwiązanie to jest zarówno atrakcyjne jak i funkcjonalne - podświetlenie jest w innym kolorze w trybie oczekiwania (kolor niebieski) a inne po dokonaniu rejestracji na czytniku - w zależności od statusu uprawnień: zielone, pomarańczowe lub czerwone. Jest to bardzo duże udogodnienie np. w sytuacji dużej głośności na hali produkcyjnej, kiedy nie słyszymy dźwiękowego potwierdzenia odbicia karta lub brelokiem, lub nie przeczytamy informacji na wyświetlaczu. Podświetlenie bardzo wyraźnie nam zasygnalizuje dokonanie rejestracji. Nowa wersja klawiatur jest dostępna zarówno w jej pełnej formie tzn. z klawiaturą numeryczną np. do wprowadzania MPK czy zleceń, jak i uproszczonej. Uproszczona klawiatura posiada tylko 2 przyciski funkcyjne: "F1" - wejście / wyjście oraz przycisk "F2" za pomocą którego możemy zmienić tryb przejścia (prywatne lub służbowe). Zdjęcia nowej wersji terminala Mega 103 prezentujemy poniżej, natomiast opis i kartę katalogową terminali można znaleźć klikając w link

B1 B3 B2Wrocław, 4 stycznia 2019

25-lecie firmy Polsysten!

Z radością informujemy, że firma Polsystem obchodzi 25-lecie obecności na rynku rozwiązań z zakresu ewidencji i rozliczania czasu pracy. W związku z tym w okresie trzech miesięcy tj. od 1 grudnia do 31 marca oferujemy Państwu preferencyjne warunki zakupu licencji na nasze oprogramowanie:

25% rabat na wszystkie główne produkty licencjonowane (programy), których wytwórcą jest firma Polsystem, czyli na:

 • Oprogramowanie RCP
 • Oprogramowanie KD z Księgą gości
 • Oprogramowanie Zlecenia
 • Oprogramowanie WebInfo z jego modułami

Oferta obowiązuje dla wszystkich Klientów, przy czym dotyczy jedynie modelu licencjonowania na czas oznaczony.

Rabat będzie dotyczył zawartych w ww. okresie umów dostawy/złożonych zamówień.

W celu uzyskania oferty dla Państwa firmy prosimy o kontakt.Wrocław, 7 grudnia 2018

Nowe czytniki biurkowe w ofercie!

Opracowaliśmy oraz wprowadziliśmy do naszej oferty nowy czytniki w wersji biurkowej, które mogą mieć zastosowanie zarówno w systemach RCP jak i SKD, ale również w innych zastosowaniach, ponieważ czytnik posiada interfejs USB.

Czytnik w systemie Polsystem stosowany jest np. do wydawania kart w programie elektronicznej księgi gości lub do wprowadzania kart do systemu z poziomu aplikacji RCP lub KD

Jest on dostępny w dwóch standardach: Mifare (13,56 MHz) - wersja PDR1MF oraz Unique (125kHz) - wersja PDR1EM.

Po podłączeniu do komputera przy pomocy kabla USB, umożliwia odczyt kodu transponderów w definiowalnym formacie binarnym, hexadecymalnym lub decymalnym.

Produkt funkcjonuje w oparciu o klasy VCP (wirtualny port szeregowy) oraz HID (emulacja klawiatury) interfejsu USB.

Czytnik PDR1xx cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości i oferowanych funkcjonalności

Czytnik USB

Kartę katalogową czytnika znajdą Państwo tutaj.Wrocław, 12 pażdziernika 2018

Nowy produkt w ofercie - konwerter WIEGAND - USB

Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowy konwerter sygnałów Wiegand. Konwerter sygnałów WIEGAND jest przeznaczony do wykorzystania w czytnikach kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy i innych zastosowaniach, gdzie konieczna jest konwersja sygnału transmisji danych Wiegand. Konwerter USB

Zaprojektowany przez nas konwerter znajdzie zastosowanie przy modernizacji i rozbudowie funkcjonalności większości systemów SKD i RCP, opartych na czytnikach z interfejsem WIEGAND. Konwerter można wykorzystać do stworzenia własnego czytnika, bądź dzięki interfejsowi RS232 podłączyć dowolny czytnik z interfejsem WIEGAND do maszyny przemysłowej, bądź modułu rozszerzeń RS232 sterownika PLC, a to tylko część możliwości jakie dostarcza nasz konwerter.

Konwerter umożliwia docięcie dłuższych numerów do krótszych formatów, np.: Wiegand 44 (max 13 znaków) do Wiegand 26 (max 8 znaków) lub docięcie numeru w formacie dziesiętnym do dowolnej ilości znaków.

K003WUC umożliwia definiowanie formatu danych wyjściowych w postaci binarnej, hexadecymalnej lub decymalnej.

Kartę katalogową konwertera znajdą Państwo tutaj.Wrocław, 7 września 2018

Zawieszenie produkcji Legitymacji Nauczycielskich

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 10.09.2018 (do odwołania) zawieszamy działalność w zakresie personalizacji (druku) Legitymacji Służbowych Nauczyciela. Wszystkie dotychczas przyjęte zlecenia zostaną zrealizowane, nowych zleceń niestety nie będziemy przyjmować. Przepraszamy za niedogodności.Wrocław, 20 maja 2018

Oprogramowanie RCP KD gotowe na RODO

Informujemy, że w trosce o zgodność oprogramowania RCP/KD Polsystem z obowiązującymi przepisami prawa, zostało ono dostosowane dla potrzeb wchodzących w życie przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

Wprowadziliśmy m.in. opcje "prawa do bycia zapomnianym" (np. dla gości występujących w księdze gości), tworzenie backupów bazy danych z anonimizacją danych osobowych, oraz kilka innych funkcjonalności.

Zachęcamy naszych Klientów do aktualizacji systemu do jego najnowszej wersji.Wrocław, 7 marca 2018

Unowocześniona wersja terminala 2-czytnikowego

Z radością informujemy o wprowadzeniu do oferty nowej wersji terminala 2-czytnikowego - wersja IXMx. Dzięki pracy zespołu projektowego, zoptymalizowane zostały wymiary terminala (jego głębokość), ale też diametralnie uległ zmianie jego wygląd - obudowa jest wykonana ze szczotkowanej stali INOX a jej front stanowi w pełni zintegrowana "klawiatura", stanowiąca jednocześnie osłonę dla wyświetlacza i czytników.

Udało nam się dodatkowo podnieść nieco ergonomię w stosunku do wersji poprzedniej - w wersji z głowicami Mifare i Unique dostępne jest podświetlenie w lokalizacji czytników, sygnalizujące różnymi kolorami tryb oczekiwania na zbliżenie karty (kolor niebieski), odczyt karty uprawnionej (kolor zielony) i odczyt karty nieuprawnionej (kolor czerwony).

Terminal tak jak jego poprzednik, opcjonalnie może być bezpośrednio wyposażony w zależności od potrzeb w interfejs LAN lub USB.

Obudowa terminala IXMx bardzo dobrze komponuje się z przestrzeniami biurowymi (także bardzo nowoczesnymi, gdzie dominuje szkło oraz stal), ale także z powodzeniem sprawdzi się na halach produkcyjnych czy w magazynach. Urządzenie występuje obecnie w jednej wersji klawiatury membranowej - rozbudowanej/numerycznej - do zastosowań zarówno w systemach RCP jak i Zleceń. Terminal w zależności od potrzeb wyposażone jest w czytniki różnych standardów RFID:

 • IXMU - Unique 125 kHz
 • IXMM - Mifare 13,56 MHz
 • IXMH - HID

Zdjęcia poglądowe produktu.

Terminal 3

Terminal 4Wrocław, 25 lutego 2018

Artykuł Polsystem w dwumiesięczniku branżowym "Twierdza"

Informujemy, że w Marcu 2018 w numerze 1/2018 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń "TWIERDZA" (www.twierdza.info ), ukaże się artykuł o elektronicznej książki przebiegu służby pracowników ochrony, na przykładzie oprogramowania KD 5.0 Enterprise firmy POLSYSTEM SI. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 22 marca 2017

Dwuczytnikowa wersja terminala RCP/Zlecenia.

Ze względu na zapotrzebowanie sygnalizowane przez naszych Klientów, zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy do oferty dwuczytnikową wersję terminala RCP. Terminale serii WDMx stanowią rozszerzoną wersję terminala RCP Mega 103. Zmianie uległa ergonomia - jedno urządzeni służy jednocześnie rejestracji wejść i wyjść, co także przekłada się na niższe koszty instalacyjne. Opcjonalnie urządzenie może być bezpośrednio wyposażone w zależności od potrzeb w interfejs LAN lub USB. Obudowa terminala WDMx dobrze komponuje się z przestrzeniami biurowymi, ale także z powodzeniem sprawdzi się na halach produkcyjnych o niskim stopniu wilgotności i zapylenia. Urządzenie występuje z różnymi wersjami klawiatury membranowej: uproszczoną dla standardowych zastosowań RCP oraz rozbudowaną, numeryczną - do zastosowań w systemach RCP i Zleceń. Urządzenie w zależności od potrzeb wyposażone jest w czytniki różnych standardów RFID:

 • WDMU - Unique 125 kHz
 • WDMM - Mifare 13,56 MHz
 • WDMH - HID

Zdjęcia poglądowe produktu.

Terminal 1

Terminal 2Wrocław, 31 stycznia 2017

Nowa forma dostawy SYSTEMU RCP - wynajem

Informujemy, że w związku z licznymi zapytaniami Klientów o "przyjazne finansowo" formy dystrybucji systemu ewidencji czasu pracy, wprowadziliśmy do oferty rozwiązanie finansowania, które jest niejako usługą wynajmu. Klient ponosi jedynie na starcie koszty materiałów eksploatacyjnych (kart zbliżeniowych), ewentualnej infrastruktury oraz wdrożenia (dostosowania do własnej firmy) i szkoleń użytkowników oprogramowania. Reszta kosztów w tym sprzętowe, licencyjne oraz wsparcia dla produktu (w tym jego aktualizacje) spoczywają na dostawcy usługi - firmie Polsystem.

Rozwiązanie takie jest także bardzo atrakcyjne z gwarancyjnego punktu widzenia - Klienta nie interesuje mijająca gwarancja na urządzenia systemu. Ponadto w tym modelu dostawy rozwiązania, firma Polsystem gwarantuje dostawę nowego urządzenia zastępczego (na podmianę) w czasie do 72 godzin.Wrocław, 10 czerwca 2016

Rozwiązania Polsystem na targach branży lotniczej!

W związku z tym, że firma Polsystem ?świadczy usługi rejestracji czasu pracy firmom o różnych profilach działalności, w tym firmom z branży lotniczej, zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w targach organizowanych przez jednego z naszych Klientów: Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy. Z przyjemnością? z zaproszenia skorzystaliśmy aby móc zaprezentować produkty sprawdzające się w każdej branży, także lotniczej.

Prezentowaliśmy m.in.:

 • Zastosowania elektronicznej księgi gości z wideorejestracją,
 • Wydawanie elektronicznych przepustek dla gości, w połączeniu z funkcjonalnością? APB (Anti Pass Back),
 • Skanery dokumentów tożsamości automatyzujące wprowadzanie danych,
 • Bezprzewodowe technologie komunikacji w systemach kontroli dostępu - zamki mechaniczne APERIO,
 • Szklane bramki firmy Gastop.

Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska i liczne pytania dot. proponowanych przez nas rozwiązań z zakresu rejestracji czasu pracy oraz rozliczania zleceń produkcyjnych, a także dotyczących nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z targów.

Targi 1

Targi 2

Targi 3

Targi 4Wrocław, 7 maja 2016

Artykuł Polsystem w dwumiesięczniku branżowym "Twierdza"

Informujemy, że w Maju 2016 w numerze 2/2016 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń "TWIERDZA" (www.twierdza.info ), ukazał się artykuł dotyczący zabezpieczenia dostępu do danych, w tym do danych osobowych, na przykładzie oprogramowania RCP 5.0 Enterprise firmy POLSYSTEM SI. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 4 stycznia 2016

30-miesięczna gwarancja na kontrolery standardem

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd firmy Polsystem podjął decyzję o stałym (do odwołania) wydłużeniu gwarancji na produkowane przez naszą firmę kontrolery (sterowniki) systemów RCP oraz SKD: Mega 103. W związku z tym, Kontrolery Mega 103 zakupione od dnia 04.01.2016r. objęte będą wydłużoną, 30-miesięczną gwarancją producenta. Wydłużenie okresu gwarancyjnego będzie stosowane do odwołania. Przekazując urządzenie do naprawy gwarancyjnej Klient ma obowiązek okazania dokumentu (karta gwarancyjna lub umowa dostawy z której wynika okres gwarancyjny), upoważniającego go do roszczeń gwarancyjnych. W celu zapoznania się ze szczegółowymi warunkami wydłużonej gwarancji na kontrolery prosimy o kontakt z serwisem Polsystem poprzez Biuro Obsługi Klienta.Wrocław, 10 grudnia 2015

Oprogramowanie RCP 5.0 zgodne z przepisami GIODO

Systemy klasy RCP i KD, jak i inne systemy informatyczne przetwarzające dane osobowe, powinny spełniać szereg wymogów, w tym te dotyczące zabezpieczeń poziomu technicznego programów pod kątem ochrony danych osobowych. System RCP 5.0 firmy Polsystem posiada zaimplementowany szereg funkcjonalności, które zapewniają zgodność z przepisami dot. przechowywania, dostępu i przetwarzania danych osobowych. Do funkcjonalności tych należy zaliczyć m.in.: konfigurowalną, restrykcyjną politykę haseł i nazw użytkowników (loginów); automatyczne kończenie sesji nieaktywnych użytkowników; automatyczne logowanie (zapisywanie) wprowadzania i edycji danych osobowych przez konkretnych użytkowników; raporty o dostępie do danych osobowych poszczególnych użytkowników (osób) oraz o wprowadzanych przez użytkowników zmianach w danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem możliwości oprogramowania RCP 5.0. pod linkiem.Wrocław, 15 października 2015

Nowe funkcjonalności kontrolera MEGA 103

Z przyjemnością informujemy, że kontroler Mega 103 zyskał nową funkcjonalność, tzw. „bistabilny” tryb pracy. Praca we wspomnianym trybie umożliwia sterowanie przejściem z jednostronną kontrolą dostępu, sterowanie podobnie jak przy tradycyjnym użyciu klucza – pierwsze użycie klucza (uprawnionej karty) powoduje odblokowanie przejścia, natomiast drugie użycie karty uprawnionej powoduje zablokowanie drzwi. Istotne jest tutaj, że uprawnionych kart do odblokowania/zablokowania przejścia może być więcej niż 1. Funkcjonalność bistabilnej pracy przejścia bardzo dobrze wykorzystuje możliwości czytników serii C002, które sygnalizują odpowiednim kolorem diody LED czy przejście jest w danym momencie zablokowane (kolor czerwony) czy odblokowane (kolor zielony). Możliwe jest wykorzystanie tego sposobu pracy kontrolera dla dwóch przejść jednostronnych jednocześnie (jeden kontroler – dwa jednostronne przejścia KD), dzięki dwukanałowości kontrolera.Wrocław, 12 sierpnia 2015

Nowe funkcjonalności kontrolera MEGA 103

Informujemy, że kontroler Mega 103 zyskał kolejną funkcjonalność, tzw. „dwukanałowy” tryb pracy. Praca w trybie dwukanałowym umożliwia obsługę dwóch jednostronnych przejść kontroli dostępu (jeden czytnik – tylko wejście) wraz z obsługą wejść alarmowych, np. czujnika domknięcia drzwi i przycisku otwarcia drzwi. Zastosowanie jednego kontrolera dla dwóch przejść jednocześnie, powoduje znaczne obniżenie kosztów, np. w sytuacji obsługi przejść w przestrzeniach biurowych lub innych, gdzie mamy wiele drzwi z kontrolą jednostronną, usytuowanych w niedużych odległościach od siebie.Wrocław, 12 czerwca 2015

Promocja: 30 miesięcy gwarancji na kontrolery Polsystem

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ciągłym podnoszeniem świadczonych przez nas usług, Zarząd firmy Polsystem podjął decyzję o wydłużeniu gwarancji na produkowane przez naszą firmę kontrolery (sterowniki) RCP/SKD Mega 103.

W związku z powyższym, Kontrolery KD Mega 103 zakupione w okresie od 15.06.2013 r. do 31.12.2015r. objęte będą wydłużoną, 30-miesięczną gwarancją producenta. Przekazując urządzenie do naprawy gwarancyjnej Klient ma obowiązek okazania dokumentu (karta gwarancyjna lub umowa dostawy z której wynika okres gwarancyjny), upoważniającego go do roszczeń gwarancyjnych. W celu zapoznania się ze szczegółowymi warunkami wydłużonej gwarancji na kontrolery prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.Wrocław, 10 kwietnia 2015

Nowa klawiatura Terminala MEGA 103

Informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową wersję terminala MEGA 103 z uproszczoną klawiaturą. Klawiatura została pozbawiona przycisków numerycznych oraz klawiszy funkcyjnych „F3” i „F4”. Uproszczona klawiatura posiada jedynie 2 przyciski: „F1” umożliwiający zmianę kierunku poruszania się (wejście / wyjście) oraz przycisk „F2” za pomocą którego możemy zmienić tryb przejścia (prywatne lub służbowe). Zdjęcia nowej, uproszczonej klawiatury oraz odnowioną wersję pełnej klawiatury prezentujemy poniżej, natomiast opis i kartę katalogową terminali można znaleźć klikając w link.Wrocław, 7 stycznia 2015

Nowa odsłona aplikacji WebInfo – wersja 2.0

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja pełniąca rolę infomatu pracowniczego - WebInfo skierowana dla pracowników oraz managerów, została rozbudowana o dodatkowe funkcjonalności oraz nową szatę graficzną. Krótki opis oraz zaktualizowane zrzuty ekranowe WebInfo można znaleźć tutaj.Wrocław, 18 listopada 2014

Artykuł Polsystem w czasopiśmie "Twierdza" dotyczący nowej rodziny urządzeń - "Tera"

Informujemy, że w Listopadzie 2014 w numerze 3/2014 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń „TWIERDZA” (www.twierdza.info ), ukazał się artykuł dotyczący nowej rodziny kontrolerów i terminali RCP/KD serii "Tera". Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 30 września 2014

Czytnik C002EM / C002MF”

Informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowy czytnik rfid, który może z powodzeniem działać zarówno w systemach RCP jak i SKD.

Jest on dostępny w dwóch standardach: Mifare (13,56 MHz) - wersja C002MF oraz Unique (125kHz) - wersja C002EM. Czytnik C002EM / C002MF wysyła dane w formacie Wiegand 26 (używając dwóch linii transmisji), ponadto posiada dwie dodatkowe linie sterujące (sygnalizator dźwiękowy i dioda zielona). Ponadto czytnik ten posiada szeroki zakres napięcia zasilającego (5-14V DC) oraz zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją co czyni go odpornym na błędy montażu. Klasa szczelności czytnika to IP54, co zapewnia możliwość jego montażu niemal w każdej przestrzeni, od pomieszczeń biurowych, przez zewnętrzne powierzchnie budynków, do wysoko zapylonych lub zawilgoconych przestrzeni zakładów produkcyjnych.

Czytnik C002xx cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości i estetyki wykonania.

Więcej informacji na temat czytnika znajdą Państwo tutaj.Wrocław, 07 lipca 2014

Artykuł Polsystem w czasopiśmie „Twierdza” dot. elastycznego czasu pracy”

Informujemy, że w Lipcu 2014 w numerze 2/2014 czasopisma branżowego dla Projektantów, Instalatorów i Użytkowników systemów zabezpieczeń „TWIERDZA” (www.twierdza.info ), ukazał się artykuł dotyczący obsługi elastycznego czasu pracy i rocznego okresu rozliczeniowego przez oprogramowanie RCP 5.0 Polsystem. Pełna treść artykułu.

Artykuł także mogą Państwo pobrać tutaj.Wrocław, 28 luty 2014

Wideorejestracja w oprogramowaniu RCP/KD Polsystem

Z przyjemnością informujemy o nowej funkcji realizowanej przez oprogramowanie RCP/KD – wideorejestracji zdarzeń.

System RCP lub KD Polsystem, może zostać rozszerzony o funkcjonalność zapisu zdarzeń w formie krótkich sekwencji wideo. Dla celów wideorejestracji montuje się kamerę/kamery monitorujące wybrane przejście lub obszar. Często możliwe jest wykorzystanie do tego celu kamer, które wykorzystywane są już do monitoringu wizyjnego CCTV w danym zakładzie.

Możemy rejestrować zarówno zdarzenia powiązane z rejestracją czasu pracy pracowników (wejście/wyjście), oraz ze zdarzeniami alarmowymi o których sygnalizuje system kontroli dostępu (siłowe otwarcie drzwi, wciśnięcie przycisku wyjścia awaryjnego, próba nieautoryzowanego dostępu do pomieszczeni itp.). W przypadku kiedy zachodzi podejrzenie, że pracownicy wymieniają się identyfikatorami, przekazują sobie karty identyfikacyjne czy dokonują rejestracji w ubraniu prywatnym a nie roboczym, możemy w łatwy i szybki sposób to zweryfikować. Tym samym rozwiązanie to stanowi doskonałą alternatywę dla rozwiązań biometrycznych, z którymi wiąże się wiele zawirowań prawnych i organizacyjnych.

System po otrzymaniu określonych zdarzeń zapisuje obraz z kamery w ustalonej lokalizacji sieciowej, przy czym wgląd do zapisanych wideorejestracji może odbywać się zarówno z poziomu systemu operacyjnego jak również z poziom oprogramowania systemu RCP/KD Polsystem. Z reguły, w wyniku jednego zdarzenia zapisywane są 3 kilkusekundowe sekwencje wideo: przed zdarzeniem, w trakcie zdarzenia i po zdarzeniu. Zapis wideorejestracji ma dużą przewagę na zapisem jedynie zdjęcia – mamy możliwość weryfikacji czy np. przy otwarciu drzwi przez jedną osobę nie weszło z nią do pomieszczenia więcej osób.

W celu uzyskania szerszych informacji lub oferty dla Państwa firmy prosimy o kontakt.Wrocław, 23 października 2013

20-lecie firmy i 20% rabat na zakup systemów RCP/KD

Z radością informujemy, że nasza firma obchodzi w bieżącym roku 20-lecie istnienia na rynku, w związku z czym w okresie od 25 października do 29 listopada oferujemy Państwu preferencyjne warunki zakupu naszych rozwiązań: 20% rabat na wszystkie produkty (oprogramowanie i urządzenia), których producentem jest firma Polsystem. W celu uzyskania oferty dla Państwa firmy prosimy o kontakt.Wrocław, 16 sierpnia 2013

Oprogramowanie RCP 5.0 gotowe do rozliczania elastycznego czasu pracy

Informujemy, że oferowane przez naszą firmę oprogramowanie do rozliczania czasu pracy jest przystosowane do ostatnich wprowadzonych zmian w Kodeksie pracy w zakresie rocznego okresu rozliczeniowego i ruchomego czasu pracy, które wejdą w życie 23 sierpnia 2013r. Oprogramowanie umożliwia uelastycznienie czasu pracy poprzez możliwość wprowadzenia różnych godzin rozpoczynania pracy w różnych dniach albo wskazanie przedziału czasu, w którym pracownik ma rozpocząć pracę. Okres rozliczeniowy może być ustalany dowolnie (w zakresie do 12 miesięcy). Zmiany w zakresie elastycznego czasu pracy, umożliwią przedsiębiorstwom elastycznie reagować na zmieniającą się koniunkturę gospodarczą, dostosowywać się do sezonowego wzrostu zamówień, efektywniej wykorzystać zasoby kadrowe oraz zachować miejsca pracy w okresie dekoniunktury.
W celu uzyskania szerszych informacji na temat możliwości i funkcjonalności oprogramowania RCP Polsystem, zachęcamy do zapoznania się z opisem systemu RCP, lub do skontaktowania się z naszym konsultantem.Wrocław, 10 maja 2013

Elektroniczne Wnioski Urlopowe - e-WU

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowego modułu aplikacji WebInfo odpowiadającego za elektroniczny obieg wniosków urlopowych i innych absencji – e-WU. Aplikacja ta przeznaczona jest dla firm i instytucji, które szukają rozwiązań optymalizujących i skracających czas obiegu dokumentów. Więcej informacji na temat systemu e-WU (Elektroniczne Wnioski Urlopowe) znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 2 kwietnia 2013

Nowe logo i strona internetowa Polsystem

Z przyjemnością informujemy naszych Klientów i Partnerów, że od dnia 2 kwietnia 2013 firma Polsystem wprowadza do użytku nowe logo firmowe, które zastąpi dotychczasowe (biało-czerwono-czarne) logo. Nowe logo przedstawia granatowo-chabrową kartę pracowniczą (identyfikator) w „ruchu”, co ma symbolizować dynamiczny rozwój naszej firmy. Poniżej prezentujemy wzór nowego logotypu.

Nowe logo Polsystem

Powyższe logo będzie zamieszczone na nowej stronie internetowej www.polsystem.pl nad którą trwają obecnie prace. Nowa strona zostanie przygotowana w oparciu o kolorystykę zgodną z przedstawionym logo firmy Polsystem, ponadto będzie ona zaktualizowana o nasze najnowsze produkty takie jak: Elektroniczny Obieg Wniosków Urlopowych (e-WU), System kontroli sprzętu i wyposażenia (Narzędziownia), System rozliczania posiłków (Kantyna), elektroniczną Księgę wejść - wyjść i inne, które stanowią uzupełnienie systemu planowania, rejestracji i rozliczania czasu pracy (RCP) oraz kontroli dostępu (KD) naszej firmy. Ponadto na nowej stronie zostanie zamieszczony szereg dodatkowych informacji dla Klientów i Partnerów firmy Polsystem. Będziemy wielce zobowiązani jeżeli podzielicie się Państwo z nami swoimi uwagami w kontekście informacji jakie chcieliby Państwo zobaczyć na naszej nowej stronie firmowej. Sugestie prosimy wysyłać na adres marketing@polsystem.pl lub biuro@polsystem.pl.Wrocław, 31 października 2012

System Rejestracji Czasu Pracy - min! RCP

Wprowadziliśmy do sprzedaży System Rozliczania Czasu Pracy min! RCP. System przeznaczony dla małych firm, pozwoli w krótkim czasie samodzielnie uruchomić proces automatyczneogo rozliczania czasu pracy. Charakteryzuje się on szybkością instalacji, oraz prostotą obsługi. Więcej informacji na temat systemu min! RCP znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 1 lipca 2012

Czytniki (anteny) dalekiego zasięgu UHF RFID

Wprowadziliśmy do oferty czytniki RFID dalekiego zasięgu działające w oparciu o częstotliwość radiową UHF 868 MHz. Czytniki te współpracują z systemem RCP/KD Polsystem i wykorzystują pasywne (bezbateryjne) identyfikatory. Czytniki ze względu na uniwersalność technologii, łatwość obsługi i wysoką szybkość działania (odczyt nawet 2000 identyfikatorów w ciągu 3 minut), mają zastosowanie w systemach parkingowych, logistyce, systemach magazynowych czy nawet w obiegu dokumentów. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 16 stycznia 2012

Terminal przenośny RCP/Zlecenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty Terminal przenośny AS5WU. Umożliwia on rejestrowanie czasu pracowników wykonujących swoje zadania w terenie, lub w sytuacji kiedy kierownicy/brygadziści zarządzają w sposób dynamiczny personelem produkcyjnym. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie.Wrocław, 10 stycznia 2011

Systemy biometryczne w ofercie naszej firmy

Nasza firma została partnerem firmy AutoID i będzie oferowała Klientom nowoczesne systemy RCP/KD oparte o technologię identyfikacji biometrycznej.
Proponujemy Państwu proste i skuteczne systemy identyfikacji biometrycznej, które będa współpracowały z dotychczasowymi rozwiązaniami RCP/KD. Oferta dostępna jest TUTAJ. Polecamy zapoznanie sie z nasza ofertą.Wrocław, 01 marca 2010

Support i wsparcie wersji 3.1 RCP/KD

Informujemy wszystkich użytkowników naszego oprogramowania RCP/KD w wersji 3.0, że wsparcie i support techniczny, będą świadczone tylko do końca roku 2010.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów, posiadających wersje 3.0 do zapoznania się z ofertą promocyjną, na wykonanie upgrade do wersji 5.0, która zawiera dużo nowych funkcjonalności i spełni wszystkie Państwa oczekiwania.Wrocław, 01 lutego 2010

Nowa firma. Nowa Jakość!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2010 zainaugurowała działalność spółka komandytowo-akcyjna POLSYSTEM SYSTEMY INFORMATYCZNE. Utworzenie spółki umożliwi pozyskanie kapitału w drodze emisji akcji. Pozyskane środki pozwolą na stworzenie nowego rozwiązania RCP/KD oraz na ekspansję zagraniczną firmy i otwarcie nowych filii.
Zmieniliśmy także strukturę serwisową oraz support technologiczny, tak aby lepiej i elastyczniej reagować na potrzeby klientów korporacyjnych, w środowisku międzynarodowym.Wrocław, 10 grudnia 2008

Legitymacje nauczycielskie

Informujemy, że ruszyła nasza nowa strona poświęcona działalności związanej z Legitymacjami Nauczycielskimi.
Przygotowaliśmy dla Państwa lepszy serwis informacyjny oraz udoskonaliliśmy naszą ofertę, tak aby w pełni spełniać państwa oczekiwania.Wrocław, 31 stycznia 2008

Dodatkowe numery telefonów

Informujemy, że numery telefonów (071) 783 78 90 oraz (071) 783 78 91 są aktywne.

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami udostępnione zostały dwie, nowe linie telefoniczne.

Prosimy zatem o używanie następujących numerów:

+48 (71) 7837890 tel.
+48 (71) 7837891 tel.
+48 (71) 7837892 tel./fax
+48 (71) 3574969 tel.
+48 (71) 3571023 tel.

Zzapraszamy do współpracy.Wrocław, 28 grudnia 2007

Nowy adres siedziby firmy.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2008 r. nastąpi zmiana adresu siedziby naszej firmy na:

Polsystem AD
ul. Francuska 92
54-405 Wrocław

Prosimy o wprowadzenie nowego adresu do swojej bazy danych oraz kierowanie wszelkiej korespondencji i przesyłek już tylko na ten adres. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie aktualne dane teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt.Wrocław, 4 lipca 2006

Firma Berker Polska wybrała Polsystem.

Mający swoją siedzibę w Kórniku polski oddział niemieckiego koncernu Berker wybrał rozwiązanie Polsystem jako najlepszą ofertę systemu RCP spełniającą jego zindywidualizowane potrzeby. Do identyfikacji zostały zastosowane kart z kodem kreskowym, które wykorzystywane są również w innych systemach firmy. W celu dokonania prawidłowych rozliczeń czasu pracy zatrudnionych osób, rejestracje zdarzeń przetwarzane są przez oprogramowanie RCP w oparciu stworzony w tym celu specjalny, dedykowany harmonogram pracy, który pozwala w pełni zautomatyzować prace związane z naliczeniem płac przez dział HRM.

Pod koniec czerwca zakończono prace związane z montażem urządzeń, instalacją oprogramowania oraz wdrożeniem systemu i system został przekazany do eksploatacji.Wrocław, 28 czerwca 2006

Nowa strona Polsystem

Oddajemy do Państwa użytku nową stronę internetową www.polsystem.pl Została ona przygotowana tak aby w szybki i czytelny sposób umożliwić pozyskanie potrzebnych informacji o zasadach, możliwościach a przede wszystkim korzyściach płynących z zastosowania systemów RCP/KD.

Dla osób poszukujących informacji technicznych umieściliśmy obok zdjęć parametry urządzeń stosowanych w oferowanych przez nas rozwiązaniach.

Będziemy wielce zobowiązani jeżeli Państwo podzielicie się z nami swoimi opiniami oraz uwagami odnośnie jej funkcjonowania i zawartości wyślij opinię.Wrocław, 5 czerwca 2006

Nowa jakość terminala

Mamy przyjemność poinformować, że zakończony został pomyślnie projekt RFID-Pro, którego celem była poprawa selektywności i czułości pracy terminala oraz uzyskanie pełnej rejestracji przy każdorazowym zbliżeniu dowolnej karty wykonanej w systemie Problem spowodowany był zmienną, często zależną od producenta jakością kart zbliżeniowych występujących na rynku oraz czasem w którym karta przebywała w zasięgu pola działania czytnika zbliżeniowego.

Prowadzone w Q1 2006 roku przez dział badawczo-rozwojowy prace zaowocowały rozwiązaniem, które w 100% eliminuje ewentualną konieczność powtórzenia rejestracji. Rozwiązanie przeszło pomyślnie ponad dwumiesięczne procedury testowe w warunkach laboratoryjnych i zostało zakwalifikowane z dniem 1.06.2006r jako standard dla produkowanych urządzeń.

Pierwszym beneficjentem nowej konstrukcji terminala była firma Relpol S.A. – europejski lider w produkcji przekaźników elektromagnetycznych.Informacje o plikach „Cookie”
Ta strona używa plików Cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcji przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce zapoznając się z Polityką Plików Cookies.